Eksperci: wszyscy online Kategoria: Sortuj: OcenaDown Up PopularnośćDownUp

Karty Lenormand - najrzadsze karty w Polsce

Karty Lenormand to najbardziej niezwykła i pożądana w ezoterycznym świecie talia. Obecnie spotykanych jest wiele odmian tych kart: Piatnik, Mistyczne, Astromitologiczne. Najpopularniejsza składa się z 36 kart głównych i 2 kart uzupełniających. Całą talię można podzielić na następujące części: Zdobycie Złotego Runa, Wojna Trojańska, Alchemia, Alegorie i Znaki Zodiaku. W pierwszej grupie zawierają się 5 kart. Wojna Trojańska zawiera w sobie 9 kart, Alchemia 7 kart, Alegorie 9, Znaki Zodiaku 12, a pozostałe to postacie ludzi, zwierząt, Bogów i Herosów. Karty te można interpretować wyłącznie w układzie, gdyż pojedyncze karty ukazują jedynie część przekazu. Dopiero połączenie kilku kart ukazuje wyraźny i obszerny obraz wróżby. Interpretacja tej niezwykłej talii jest niezwykle trudna, dlatego tylko doświadczeni wróżbici poprawnie mogą odkryć prawdziwe ich znaczenie.

karty lenormandKarty te zawierają ogromną ilość symboli i różnych znaczeń, co dodatkowo sprawia trudności w ich interpretacji. W tej niezwykłej tali, podczas wróżenia nie można układać ich w pozycji odwróconej, także bardzo znaczącą kwestią jest odległość między poszczególnymi kartami. Ich kolejność całkowicie zmienia znaczenie. Jednak dzięki dużej ilości symboli obraz ukazywany przez tą talię jest nadwyraz konkretny i wyraźny. W obecnych czasach niesłusznie karty Lenormand są stawiane za Tarotem i wszystkimi innymi metodami ukazywania przyszłości. Talia tych kart jest magiczna, podobnie jak Tarot bardzo konkretnie odpowiada na pytania i wskazuje ścieżkę do wymarzonego szczęścia.

Talia ta jest o tyle niezwykła, gdyż przez dużą ilość zawartego przekazu może wskazać wiele rozwiązań danego problemu, a także wskazać to, które jest najbardziej korzystne dla człowieka. Skomplikowanie tych kart wpływa jednak na korzyść wróżby. Karty te ukazują przyszłość w każdej sferze życia człowieka. W miłości karty ukazują prawdziwe uczucia osób, na których tak naprawdę nam zależy. Obrazuje przyszłość związku, ale także ostrzega przed wydarzeniami, które mogą niekorzystnie wpłynąć na relacje z ukochaną osobą. Talia Lenormand ukazuje także wskazówki, jakimi należy się kierować w celu odzyskania utraconej miłości.

36 magicznych kart pozwalają więc na pokonanie przeszkód stojących na drodze do szczęśliwej miłości. W sferze finansów możemy zapytać o podwyżkę, awans lubo nową pracę, która być może przyniesie nam wiele radości, satysfakcji i korzyści materialnych. Dzięki dokładności kart Lenormand odpowiedzi te są jednoznaczne, co pozwala na zwrócenie uwagi na kluczowe aspekty naszych finansów.

Karty ostrzegają również przed błędnymi decyzjami w finansach, wydarzeniami w których wiele możemy stracić. Są nieocenione w ukazywaniu opinii w miejscu pracy. Sfera zdrowotna ukazywana przez tą wspaniałą talię jest bardzo dokładna. To ten rodzaj Tarota pozwala na ukazanie całego zdrowia, ze szczegółami opisuje jak pozbyć się męczących dolegliwości i obrazuje sposób na pokonanie choroby. Dzięki temu szybko możemy wrócić do witalności. Sfera zdrowotna od zawsze była przyczyną największych obaw człowieka, dlatego Lenormand posiada wiele znaków charakterystycznych dla naszego samopoczucia. Niespotykanie konkretnie wskazują na czyhające choroby, a co najważniejsze pozwalają nam ich uniknąć przez odpowiednie stosowanie się do rad tej niezwykłej talii.

Karty Lenormand ukazują także naszą sferę duchową. To właśnie one wskazują człowiekowi drogę do samopoznania, osiągnięcia duchowego spełnienia. Dzięki temu każdy z nas może okryć, co tak naprawdę daje mu satysfakcję w życiu oraz czy osiągnął już szczęście, którego od zawsze poszukiwał. Wskazówki ukazywane przez karty Lenormand odzwierciedlają się w rzeczywistości i pomagają nam rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy które spędzają nam sen z powiek.

Aktualnie pracujący Eksperci:

 • Wróżka Michalina
  Wróżka Michalina

  DOSTĘPNY ♦

  Ocena użytkowników:

 • Wróżka Katarzyna
  Wróżka Katarzyna

  DOSTĘPNY ♦

  Ocena użytkowników:

Znajdź Wróżby na Facebooku!